Olen teinud tänaseks kursuste arendust ning õppekavade arendust nii kõrgkoolides kui kutsekoolides.
ÕPPEKAVAARENDUS KÕRGKOOLIDES
Õppekavaarendust olen teinud:
- Tartu Ülikooli Euroopa Kolledž – Euroopa Õpingute magistriprogramm. Suuresti arendust vedanud ning kava rakendamist, õppejõudude valimist ning õppeainete disaini koordineerisin programmijuhina juuni 2007-dets 2011.
- TÜ, TTÜ, TLÜ ja Eesti Diplomaatide Kooli Venemaa- ja EL Idanaabrusriikide ühisõppekavamooduli Traderun arendusmeeskonna liige 2012.aastal. Projekt oli
- Tallinna Tehnikaülikool, Logistikainstituut- logistika eriala magistriprogrammi uuendamine 2012 aastal ning uuenduskuur 2013.aastal.
- Olen valdkonnas proovinud arendada kõrgkoolide koostööd selleks, et saaks rakendada ühisõppekavamooduleid (Traderun).
ÕPPEKAVA ARENDUS KUTSEÕPPES (LOGISTIKA VALDKONNAS)
Kutsekoolides õpetamisel, õppekava arendusel, oppemoodulite sisu loomisel ning muu õppetöö elluviimisel olen pidanud olema järgmisel tasemel loov. Kvaliteedi loomiseks ja seniste edulugude rakendamiseks on vaja olnud head tandemit juhtkonnaga, kes on mul lubanud teatud uuendusi ning näen, et ülikoolides omanadatud nipid on rakendatavad ning tulemuslikud ka kutseõppes, isegi põhikoolijärgsete gruppidega.
- Valgamaa Kutseõppekeskuse tellimusel Innove ja Välisministeeriumi Eesti-Gruusia projektis inglisekeelse logistika 5.taseme kutseõppe õppekava loomine tulenevalt uuest kutsestandardist (vastu võetud 2017.veebruaris).
- Kutsekoolide koostööd olen logistika valdkonnas suunanud, et lahendada mõne õppemooduli õpetamine ühiste jõududega (Valgamaa ja Järvamaa kutseõppeasutuste näide) ning pakkuda lisandväärtust.